Informace pro návštěvníky

Milí návštěvníku,

buď vítán na nově vzniklé stránce s názvem Luciáškova filmotéka. Na těchto stránkách můžeš sledovat nejrůznější filmy všech žánrů online a zdarma. Nabídka filmů a seriálů bude průběžně aktualizována, proto se neboj kdykoliv vrátit, pokud zde nenajdeš to, co Tě právě zajímá.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Veškerý audiovizuální obsah, publikovaný na tomto webu, se nenachází na tomto serveru. Jedná se o tzv. vložená videa z jiných webů. Web luciaskovafilmotéka.cz proto nenese žádnou odpovědnost za případné porušování autorských práv. Veškerý mediální obsah zde je převzat z veřejných videoserverů provozovaných třetími stranami. Přehrávání obsahu z těchto serverů činíte na vlastní riziko a provozovatel tohoto webu nenese odpovědnost za případné prušování autorského zákona ve Vaší zemi.
Veškerý obsah zde je poskytován bezplatně, avšak provozovatelé některých videoarchivů mohou za využívání jejich služeb požadovat tzv. Předplatné. Toto předplatné však nárokuje třetí strana tj. provozovatel videoarchivu a je na vás, zda jej využijete.
Vzhledem k tomu, že se mediální obsah nchází na serverech třetích stran, nemůže provozovatel tohoto webu zajistit jeho stálou dostupnost. Ačkoliv se budeme snažit zajistit, aby veškerý obsah byl „živý“, může dojít k situaci, že některý obsah již k dispozici nebude.

Děkujeme za pochopení a nechť se vám zde líbí.

Luciášek – administrátor webu.

Reklama Google